MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 8269283
nr 826 9283
Bokskåp
mahogny, tidigt 1900-tal, kineserier, längd: 71 cm, djup: 50 cm, höjd: 180 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:03:06
600 kr
500 kr